تبلیغات
شهدا شرمنده ایم... - شهیدصدیف اسماعیل پور
شهدا را به خاک نه بلکه به خاطره ها بسپاریم...
. مقام معظم رهبری : شهادت بالاترین پاداش و مزد فی سبیل الله است *** هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
باسلام...
به وبلاگ "شهدا شرمنده ایم..." خوش آمدید.
نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
مطالب اخیر وبگاه
نـــــــــــــــــام: صدیف
نام خانوادگی: اسماعیل پور
نــــام پــــــدر: اصغر

تـــاریـخ تولد: 1344/08/03
تاریخ شهادت: 1362/12/05
مـحـل شهادت: ایلام - دهلران
نـام عـمـلـیات: والفجر6

اسـتـــــان: مازندران
شهرستان: بابل
بخش/شهر: بندپی غربی
دهسـتــــان: شهیدآباد
روسـتــــــا: معلم كلا

sodeyf (20).jpg

سردار رشید اسلام شهید صـدیف اسمـاعیل‌پور در سـال 1344 در خـانواده ای مـذهبی در شهرستان بابل دیـده بـه جهـان گشـود. او آخـرین فـرزند خانواده بود كه در دامان پر مهر مادر و سایة پاك پـدر مراحـل رشد و تعالی را طی كرد. دوران نوجوانی او مصادف بود با مبارزات پنهانی علیه رژیم پهلوی كه سردار شهید صـدیف اسمـاعیل‌پور در حین تحصیل در مدرسه به فعالیت سیاسی و شركت در جـلسات مـذهبی نیز مشغول بود. بعد از پیروزی انقلاب بنا به فرمان حضرت امام(ره) مبنی بر ارتش بیست‌میلیونی جز اولین نفراتی بود كه عضو بسیج شد، با شروع جنگ در سال 59 به جبهه رفت و در عملیات متعددی مثل: رمضان، فتح المبین، بیت‌المقدس و ……….. شركت داشت و یك بار هم مجروح شد. سردار شهید اسماعیل‌پور مسئولیتهای متعددی از جمله فرمانده دسته و فرمانده گروهان و جانشینی گردان مسلم را داشت و در سال 1361 به عضویت سپاه درآمد. سرانجام پس از چند سال حضور حماسی و دلاورانه در جبهه ها در تاریخ 5/12/62 در عملیات والـفجر6 در منطقه عملیاتی دهلران به آرزوی دیرینه‌اش یعنی شهـادت نائـل شد و پیكر مطهـرش پس از 12 سـال در حال به وطن بـاز گشت كه پدر و مادرش از دنیا رفته بودند و در گلزار شهدای معلم‌كلا به خاك سپرده شد. روحش شاد.


وصیت نامه

بسم ا… الرحمن الرحیم

واعدوالهم مااستطعتم من قوه

بادرودوسلام به پیشگاه ولی عصرمنجی انسانها امام زمان‹عج› ونایب برحقش امام امت. شاید این آخرین سلام و حجتم با شماباشد. چون راهی را قدم نهادم كه آفریدگارم می خواهد بندگانش در آن قدم بنهند ،من می روم تا بقیه عمر خودم را فدای یك لحظه عمرامام سازم. ای امت شهید پرور فرمان فرج امام زمان‹عج›فرا رسیده است شمشیر عدالت بدست نائب خود داده تا زمینه فرجش را آماده سازد تا عاشقان امام بسوی پیشوای خود بروند،من می روم تاجان خود را در پیش دوستانم تسلیم خداوند نمایم. همچنین برادر همرزم من شهیدآقاجانپور ورحیم سلیمانی وسایرشهیدان كه جان خود را درجلوی چشمم تسلیم خداوند تبارك وتعالی نمودند. من از خدا می خواهم  ما را در صف شهیدان در گاهش جای دهد. انشاء ا…
خدا پیغمبر فرستادو حق را مانند آب صاف وزلال بما نمایاند. خداوند در قرآن كریم می فرماید:«ولاتنازعوا فتقشلواوتذهب ریحكم» هرگز راه خلاف وتنازع نپویید كه قدرت وعظمت شما از بین خواهد رفت. مادرم درمرگ من كمتر گریه كن زیرا راهی قدم نهادم كه خداوند برهمه چیز قادر است.

شما باصبروبردباری خودتان مشت محكمی بر دهان یاوه گویان ودشمنان اسلام بزنیدوبرای نابودی آنان از روحانیت مبارز پشتیبانی كنید.

یك وصیت به امت حزب ا… دارم. ای امت حزب ا… قدر این رهبر قلب تپنده هزاران معلول ومجروح را بدانید تااز بند ستمگران رهایی یابید، مبادا بی وفایی كنید، مبادا دل امام را بدرد آورید. خدایا ببخش كسانی را كه مصالح دنیا را فدای اسلام وقرآن وآخرت نمودند.

«والسلام علیكم ورحمت ا… وبركاته»


sodeyf (22).jpg    sodeyf (11).jpg

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
وصیت نامه شهداء
وصیت شهدا
پیوندهای وبگاه
طراح قالب
ثامن تم
برچسب‌ها
وبلاگ های به روز
لیست وبلاگهای به روز شده
طراح قالب