تبلیغات
شهدا شرمنده ایم... - شهیدعلی محمد مجیدی
شهدا را به خاک نه بلکه به خاطره ها بسپاریم...
. مقام معظم رهبری : شهادت بالاترین پاداش و مزد فی سبیل الله است *** هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
باسلام...
به وبلاگ "شهدا شرمنده ایم..." خوش آمدید.
نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
مطالب اخیر وبگاه

شهید مهندس علی محمد مجیدی در 11 دی ماه 1325 هجری شمسی ‚ در خانواده ای با ایمان و مذهبی بدنیــــا آمد‚ در سن 5 سالگی پدر را از دست داد . از آن زمان ‚ تحت سرپرستی مادری مؤمنه و فداكار و برادران بزرگترش كه همانند پدر در حق او محبت و ایثار نمودند ‚ قرار گرفت .تحصیلات ابتدائی و متوسطه ( تاسال پنجم ریاضی ) را در شهرهای كرمانشاه و خرم آباد و دو سال آخر متوسطــه را در دبیرستان هدف شماره 1 در تیر ماه 1344 بپایان برد و دوره مهندسی راه و ساختمان را در تاریخ خــرداد 1349 در دانشكده فنی دانشگاه تهران باتمام رسانید .از اوایل سال 1357 كه بتدریج موج انقلاب اسلامی در ایران گسترش می یافت با شركت در اكثر تظاهـــــرات و راه پیمائی ها و مبارزات مردمی آن دوران‚ سعی داشت تا آنجا كه توان و قدرت دارد به ایجاد حكومت دین الله یـــاری نماید.

 

با به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی برهبری امام خمینی ‚ نایب امام زمان (عج ) ‚ او كه سرشار از ایمان و عشق بـه الله بود و آرزوی از بین رفتن محرومیت های فراوان ملت مستضعف ایران را داشت ‚ فعالیت خویش را در راه خدا و برای كمك به خلق خدا ‚ با عضویت در واحد مهندسی حزب جمهوری اسلامی شروع نمود و از طرف واحد مزبور بــــرای كمك به اجرای هر چه سریعتر و بهتر طرحهای عمرانی دولت در مناطق گنبد و بندر اسلام «تركمن » و روستاهـای مرزی  آن نواحی و نیز بازرسی مناطق مزبور جهت تأمین آب آشامیدنی ‚ به نواحی اعزام شد.

 

از تاریخ 16/7/58 تا 29/12/59 در سمت معاون عمرانی استانداری استان به انجام وظیفه خویش مشغول بــود و در تاریخ 27/6/59 با توجه به ابراز علاقه او برای اعزام به مرزهای غرب كشور ‚مأمور بازدید و همكاری با برادران سپاه و ارتش و جمهوری اسلامی ایران شد كه این مأموریت زمانی كوتاه داشت و او همیشه از این بابت اظهار ناراحتــــــی میكرد.

پس از مراجعت به تهران از تاریخ 13/2/60 بسمت مشاور عمرانی وزارت كشور انتخاب گردید كه شهادت او مانــــع خدمت ناچیزی كه شاید میتوانست بنمایدگردید .

سر انجام در شامگاه تیر ماه 1360 در محل سازمان حزب جمهوری اسلامی به همراه بهشتی و بهشتیان به دیــــدار معبود خود شتافت .

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
وصیت نامه شهداء
وصیت شهدا
پیوندهای وبگاه
طراح قالب
ثامن تم
برچسب‌ها
وبلاگ های به روز
لیست وبلاگهای به روز شده
طراح قالب