تبلیغات
شهدا شرمنده ایم... - شهید سید مصطفی واجدی
شهدا را به خاک نه بلکه به خاطره ها بسپاریم...
. مقام معظم رهبری : شهادت بالاترین پاداش و مزد فی سبیل الله است *** هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
باسلام...
به وبلاگ "شهدا شرمنده ایم..." خوش آمدید.
نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
مطالب اخیر وبگاه

سید مصطفی دوازدهمین و آخرین فرزند خانواده و هفتمین پسر این خانواده پر بركت .

مصطفی از 14 سالكی وارد بسیج شد و از 17 سالگی پا به سنگر جبهه های جنوب و غرب كشور گذاشت . سید تمام هستی و زندگیش را وقف جنگ كرد . آنقدر در جبهه ماند كه دوستانش به او پیر جبهه می گفتند . مقداری از حقوقش را به حساب جنگ می ریخت و بعد از شهادت معلوم شد كه سر پرستی چند خانواده بی بضاعت را نیز بر عهده داشته است .

او معتقد بود : « جبهه به ما نیازی ندارد این ما هستیم كه به جبهه نیاز داریم » . بر مبنای این اعتقاد تكامل خود را در جبهه می دید .مسیر مسؤولیت های سید مصطفی از تك تیر اندازی در لشكر 14 امام حسین شروع شد .

شهید واجدی به سرعت در جبهه رشد كرد و وارد واحد اطلاعات عملیات شد و به عنوان سر تیم شناسایی تا اعماق مواضع دشمن نفوذ می كرد . پس از آن به سمت معاون واحد و بعد مسؤول واحد اطلاعات عملیات تیپ 44 قمر بنی هاشم منصوب شد و با جان و تمام وجود خدمت كرد.

عملیاتهایی كه سید مصطفی واجدی در آنها شركت داشت عبارت است از : طریق القدس ، فتح المبین ، بیت المقدس ، رمضان ، والفجر یك و چهار ، خیبر ، بدر و عملیات های محدود و كوچك دیگر .

در عملیات والفجر هشت این عارف شب و شیر روز پس از آنكه بارها و بارها مجروح شده ، از اینكه به فیض  شهادت نائل نیامده ناراحت بود در تاریخ 27/11/64 در بهترین حالات یعنی در حال نماز بر اثر اصابت تركش به تمامی بدنش رستگار شد و نزد جدش رسول الله شتافت .در این عملیات او فرمانده گردان بود .

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
وصیت نامه شهداء
وصیت شهدا
پیوندهای وبگاه
طراح قالب
ثامن تم
برچسب‌ها
وبلاگ های به روز
لیست وبلاگهای به روز شده
طراح قالب